The Creation Of The Universe

天體的軌道

Güneş ve aya bakarak Kur'an, her biri belli bir parça olduğunu vurguladı:

 
"O, gece ve gündüz ve güneşin yaratılması ve uydusu
Gök cisimlerinin hareketinin izini takip etmek
(Kur'an Bölüm 21 33)
 
Güneş Kuran'ın bir başka bölümünde yıldızlı sabit değildir ve belirli bir parça boyunca çalışıyor:
 
"Ayak güneş Filo, her şeye gücü yeten, her şeyi bilen usta planlanan emin olmak için."
(Kur'an Bölüm 36 38)
 
Kur'an'ın modern astronomlar astronomik gözlemlerle bu gerçekleri nihayet onu anlamaya açıklık getirmektedir. Tahmin astronomlar göre, Sun Yan Zhu güneşin 720.000 kilometre hızla, Lyra Vega yöne doğru koşan, nokta (Solar Apex) parça gitti denir. Diğer bir deyişle, güneş günlük yaklaşık olarak 1,728 on bin kilometre çalışır. Buna ek olarak aynı güzergah ° gerçekleştirmek için güneş güneş yerçekimi sistemi tüm yıldızlar ve uydular, evrenin tüm gezegenler aynı düzenli çalıştırın.
 
Bütün evren hakkında Kur'an bu parçaları dolu, öylesine ayrıntılı vardır:
 
"Yörünge göklerin, sözü"           
 
Kur'an Bölüm 51 7)
 
Evrendeki tüm gök cisimlerinin: satırı dahil
Star ve aylar yanı sıra, çeşitli gökadalar olan
Nefis hesaplanan sonra Possession
Izleyin. Kurmak ve sürdürmek. A perfect
Allah'ın Emri - Evrenin yaratılışı
Kişiler.
 
Evrende yaklaşık 200 milyar galaksi vardır, her galakside 200 milyar yıldız vardır. Gezegenin gezegenlerin çoğu, bu gezegenlerin uydu var. Tüm nesneler, kesin bir yörüngeye sahip. Ve milyonlarca yıldır her biri kendi parça kayan içinde yıldızlar, diğer yıldızlar ile mükemmel uyum. Ayrıca, birçok meteor de kendi koşu pisti.
 
Evrenin yörüngesi onun görevlendirilmiş yörüngede düzenli çalışan, endişe verici bir oranda gök galaksiye ait değil sadece. Birimler arasında çalışma sırasında birbirleriyle çarpışır olmaz.
 
Tabii ki, Kur'an, insan aşağı gönderilir henüz bugün Uzay Teleskopu, milyonlarca kilometre ötede gözlemleyebilirsiniz veya state-of-the-art gözlem aracı, modern fizik ve astronomi ilimlerine. Kısacası, o zaman, insanlar 21. Bölüm 7 Uzay "tam parça" hakikat belirtildiği gibi "Kuran" belirlemek için bilimsel bilgi kullanamazsınız. Ancak, o zaman Kuran'ın gerçeğini bize açıktı indirdiği; Kuran'ın Allah'ın Wong giriş çünkü.
 
 
2012-12-11 23:53:43

关于本网站 | 设置成你的主页 | 添加到收藏夹 | RSS Feed
所有材料可以复制打印,也可以推荐本网站转发。
(c) All publication rights of the personal photos of Mr. Adnan Oktar that are present in our website and in all other Harun Yahya works belong to Global Publication Ltd. Co. They cannot be used or published without prior consent even if used partially.
出版权©1994年哈伦叶海亚。 www.harunyahya.com - info@harunyahya.com
page_top