The Creation Of The Universe

回歸的天空

Gökyüzü "regresyon" rolü Kur'an söz Bölüm 86:

 
"Dolaşım In sistemi içeren gün ..."
 
(Kur'an Bölüm 86 11)
 
Kuran'ın yukarıdaki bölümlerde "Loop" dönüş "ya da" dönüş "" olarak tercüme edilebilir. "
 
Iyi bilinen ve çevrili olduğu gibi Dünya'nın atmosferi çok düzeyde içerir. Her katman Dünya'nın biyolojik önemli bir rol oynar. Malzeme veya boşluk veya Dünya'dan ışık, her geri uzaya ya da yeryüzüne geri düşer, böylece atmosferik bilim katmanları aşağıdaki işlevleri incelemek Açığa. Şimdi bazı Dünya'nın düzeyinde "döngü" fonksiyonu çevreleyen bize bakalım.
 
Yerden Troposfer 13-15 km, buhar yoğuşur yere kadar yeryüzünde yağmur toprağa.
 
25 kilometre yerden Ozon tabakası, yansıtıcı alan zararlı radyasyon ve ultraviyole dönüş alanı.
 
Manyetosfer arazi de Dünya ve güneş ve uzay döndü diğer yıldızlardan bir radyasyon yayan istila etmek isteyeceklerdir.
 
Dünya üzerinde farklı yerlere geri İyonosfer yansıma Dünya'nın Maçtan radyo dalgaları, Telstar, radyo iletişimi, radyo ve televizyon yayın iletim uzak gibi.
 
Bilimsel topluluk ancak son zamanlarda atmosferin özelliklerini keşfetti, 14. yüzyıldan önce, "Kur'an zaten Kuran'ın Allah'ın Wong giriş olduğunu kanıtlamak için bu ilan etti.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Su yeryüzündeki hayat için çok önemlidir. Bir atmosfer troposfer su oluşumunda önemli bir faktördür. Troposferik su buharı yere düştüğünü, yağmur damlaları haline zemin buharlaşır, yoğuşur yükselen Konsantre.
Ozon tabakası Dünya ulaşan yaşamı tehdit eden radyasyon önlemektir. Ozon tabakası UV ve zararlı kozmik ışınlar, toprağa ulaşan hayatını tehlikeye onları engelliyor, uzaya geri yansır.
 
 
 
Her atmosfer yönü ve insan özellikleri için yararlıdır. Örneğin, iyonosfer en üst tabaka, zemin üzerinde bir merkezden yayılan radyo dalgası yere yansıtılabilir. Bu nedenle, çok uzak olarak, ve ayrıca merkezinden gönderilen radyo dalgaları için alınabilir.
 
 
 
 
 
2012-12-11 23:56:17

关于本网站 | 设置成你的主页 | 添加到收藏夹 | RSS Feed
所有材料可以复制打印,也可以推荐本网站转发。
(c) All publication rights of the personal photos of Mr. Adnan Oktar that are present in our website and in all other Harun Yahya works belong to Global Publication Ltd. Co. They cannot be used or published without prior consent even if used partially.
出版权©1994年哈伦叶海亚。 www.harunyahya.com - info@harunyahya.com
page_top