The Creation Of The Universe

鐵的奧秘

Demir

Külçe
 
Demir bize demir anlamını söyleyecektir Kuran'ın bölümler tarafından vurgulanan unsurlardan biridir:
 
"Ben sert demir indirdi ve tüm tüm çıkarları."
 
                 (Kur'an Bölüm 57 25)
 
Özellikle Kur'an'da, demir tanımlamak için kullanılan terim "aşağı" Gönderilmiş "metafor: demir ama biz kelimenin anlamını insanlığa hizmet etmek anlaşılabilir düşünün: Biz aslında gökten indirdi farkındayız" Kur'an önemli bir bilimsel mucize dedi.
 
Modern astronominin buluşları dünyada bulunan demir dış uzaydan gelen büyük yıldız olduğunu ortaya koymuştur. Derece yüksek sıcaklık milyonlarca yüzlerce, yalnızca güneş yıldız daha demir, demir üretmek için doğru yapısı yoktur evrenin Ağır metal güneş sisteminin büyük yıldızlı çekirdeği tarafından üretilmesi, üretebilir zaman demir yıldızlar kalitesi belli bir seviyeyi aştığında, yıldızlar, "Nova" ya da "süpernova" son salgını yükleyemiyor. Evrende dağılmış demir meteorların salgını sonra, gök cisimlerinin emme kütleçekimi kadar havada serbestçe hareket.
 
Metalik demir Dünya'da değil Kanıtlıyor ama meteor patlak vermesinden sonra yıldızlı evren gibi Kuran'da anlatılan, aşağı Dünya'ya getirdi. Apaçık, Kur'an, yedinci yüzyılın vahiy bilim henüz bu gerçeğin farkında olduğunda.
 
57 olan Arap harflerinin değerleri terimi demir "El-Hadid"; Bölüm 57: Buna ek olarak, "Kuran'ın demir bölümde Kur'an demir bölüm 25 anlatı da iki ilginç matematiksel şifre içermektedir" demir kelime "Hadid" değeri 26 ise, demirin atom numarası 26'dır.
 
 
 
 
"Hadid" (Ahmed Deadeye) Kur'an Bölüm 57. Arapça değeri Word "El-Hadid" 57 olduğunu. Kelime "Hadid" (Hadid) 26 değerleri, aynı zamanda elementlerin periyodik tabloda görebilirsiniz, demirin atom numarası 26'dır. Allah'tır bölüm bir taraftan, Kuran demir bölümleri indirdiği, diğer yandan, demir oluşumuna neden fark, matematik bölüm Bilimsel bir mucize göstermek için, şifre içerir.
 
 
 
 
2012-12-11 23:57:01

关于本网站 | 设置成你的主页 | 添加到收藏夹 | RSS Feed
所有材料可以复制打印,也可以推荐本网站转发。
(c) All publication rights of the personal photos of Mr. Adnan Oktar that are present in our website and in all other Harun Yahya works belong to Global Publication Ltd. Co. They cannot be used or published without prior consent even if used partially.
出版权©1994年哈伦叶海亚。 www.harunyahya.com - info@harunyahya.com
page_top